Popis apartmánů

Popis jednotlivých apartmánů:

Celkem jsou k dispozici tři plně zařízené apartmány, přičemž každý má několik pokojů a své vlastní sociální zařízení.

Největší apartmán s číslem dva se skládá z prostorné kuchyně s velkým jídelním stolem, ze které vedou přímo dveře do všech ostatních pokojů. Je zde umístěna koupelna se záchodem a také druhý samostatný záchod. Pokoje jsou celkem v tomto apartmánu tři. Jeden dvoulůžkový pokoj a dva čtyřlůžkové pokoje. Je zde umístěna velká televize a kuchyňská linka s veškerým vybavením. Celková kapacita tohoto apartmánu je tedy 10 lidí.

Druhý apartmán s číslem jedna je menší a celkem je možné zde ubytovat až 4 lidi + dva na přistýlce. Skládá se ze samostatné kuchyně s přilehlou koupelnou a samostatným záchodem a jednou místností se čtyřmi postelemi. V kuchyni je umístěna televize a opět plně vybavená kuchyňská linka a menší stůl pro čtyři lidi.

Poslední a nejnovější apartmán číslo tři má kapacitu až 9 lidí. Skládá se z velké místnosti se čtyřmi rozkládacími gauči. V místnosti je opět plně vybavená kuchyňská linka a stůl pro pět lidí. Z chodby poté vedou dveře do dvou samostatných záchodů, koupelny, jednoho třílůžkového pokoje a jednoho dvoulůžkového pokoje.

Jednotlivé apartmány jsou nafoceny a popsány přímo ve fotogalerii.

Pro bližší informace a domluvu o ubytování prosíme, využívejte přednostně email.

Vybavení apartmánů:

Apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyňkou a samozřejmě také sociálním zařízením. K dispozici je také mikrovlnná trouba, sporák, lednice, myčka a rychlovarná konvice v každém s apartmánů. V kuchyňské lince je také veškeré potřebné nádobí (talíře, skleničky, misky, příbory, nože atd.).

Luxusní ubytování za nízké ceny!